dobra muza na spotify
w

Oto specjalna muzyczna playlista na Twój beznadziejny poniedziałek.

Muzyka na dobry początek tygodnia

Początki tygodnia nie zawsze należą do najmilszych chwil w naszym życiu. Wiem to z własnego doświadczenia. Ratuje się zawsze sprawdzonym patentem i podejrzewam, że wielu z Was tak robi.

Każdy kto mnie zna, wie że jestem człowiekiem który nie wytrzymuje ani jednej godziny bez słuchania muzyki. Dzięki niej łatwiej mi się skupić, pracować, rozmyślać, marzyć… Wiecie o co chodzi.

Pewnie tak jak ja, wielu z Was ma w swoim smartfonie, dedykowane playlisty ulubionych kawałków, przygotowanych na różne okazje. Jeżeli nie macie takiej, która ułatwia Wam rozpoczęcie nowego tygodnia, to polecam swoją na Spotify!

I do not like Mondays to 100 utworów, które przyszykowane mam na poniedziałkową drogę do pracy, ale i nie tylko. Zachęcam Was do dodania do swoich playlist i dodania mojego kanału na Spotify do obserwowanych. Niebawem pojawią się na niej kolejne muzyczne propozycje, które sprawdzą się przy wielu okazjach. Poniedziałkowej playlisty możecie również słuchać na moim kanale na Youtube

Jeżeli chcecie, to z miłą chęcią przygotują dla Was inną, tematyczną składankę. Napiszcie proszę w komentarzu, co to miałoby być. A jeżeli macie swoje ulubione playlisty nie tylko na Spotify i chcielibyście się nimi podzielić, również zostawicie link pod tym postem. Być może nie tylko mi, przypadnie ona do gustu!

Miłego słuchania!

Spotify

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

weekend w bergamo

Weekend w Bergamo czyli ileś tam powodów, żeby nie lecieć do Mediolanu!

Mistrzostwa Burgerowe

Kolejny raz wybiorę najlepszego burgera w Polsce! 6 mistrzostwa burgerowe już za chwilę.