w

Kolejny raz wybiorę najlepszego burgera w Polsce! 6 mistrzostwa burgerowe już za chwilę.

Zlot Food Trucków w Warszawie

W Warszawie już za chwilę odbędzie się szósta edycja Mistrzostw Burgerowych, w których po raz kolejny będę jurorem! Co roku Mistrzostwa wywołują niemałe poruszenie wśród uczestników wydarzenia i właścicieli mobilnych burgerowni.

mistrzostwa burgerowe

Również przede mną dwa dni pojękiwania i stękania, nie tylko ze względu na walory smakowe, ale przede wszystkim ze względu na ilość burgerów, które trzeba będzie zjeść podczas kolejnego zlotu food trucków, które organizuje ekipa Żarcia na kółkach.

mistrzostwa burgerowe
najlepszy burger w polsce

Żarcie na kółkach ponownie na Błoniach PGE Narodowy

24 i 25 sierpnia na błoniach PGE Narodowego zbierze się setka najlepszych food trucków w Polsce, które swoją różnorodnością i jakością zachwycą absolutnie wszystkich.

Oprócz dobrze znanych klasyków, m.in. burgerów, hot-dogów czy zapiekanek, food trucki zaserwują także modne od kilku sezonów potrawy, takie jak ramen, udon, pierożki na parze, pastrami, szarpane mięsa czy corn-dogi. Nie zabraknie także dań wegetariańskich, słodkich przekąsek i zdrowych napojów.

najlepszy burger w polsce

W między czasie, jak co roku zabieram się do wyboru najlepszego burgera w 2019 roku! Oprócz mnie, oceniać burgery będą inni blogerzy, dziennikarze i krytycy kulinarni. Z kolei za pośrednictwem aplikacji Going. goście Festiwalu będą mogli wziąć udział w głosowaniu na Burgera Publiczności.

najlepszy burger w polsce

Jeżeli w trakcie imprezy, miniemy się gdzieś na szlaku, krzyczcie, wołajcie, przybijcie piątkę!

Nie tylko Mistrzostwa Burgerowe

Ponadto już po raz siódmy stołeczna Gazeta Wyborcza, pod przewodnictwem Basi Stareckiej, przyzna tytuł Warszawskiej Pyzy, tj. nagrodę dla najlepszego warszawskiego street foodu. 25 sierpnia, czyli w niedzielę, na błoniach PGE Narodowego zwycięzca oraz wyróżnieni w plebiscycie otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Żarcie Na Kółkach to organizator największych zlotów food truckowych w Polsce, który przywiązuje szczególną wagę do jakości serwowanych potraw oraz obowiązujących trendów w mobilnej gastronomii. W rezultacie wszystkie wydarzenia ŻNK to uczta dla entuzjastów street foodu, którzy uwielbiają zarówno klasyki gatunku jak i nowości z najodleglejszych zakątków globu.

najlepszy food truck w Polsce
najlepszy burger w polsce
najlepszy food truck w Polsce

Najlepszy burger w Polsce? Zobacz więcej na moim Instagramie!

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

dobra muza na spotify

Oto specjalna muzyczna playlista na Twój beznadziejny poniedziałek.

na co do kina ad astra

Na co do kina? Oto cztery wrześniowe premiery, które warto zobaczyć.