w

Jest na Mazurach takie miejsce, gdzie za pierogi z kaszanką, można oddać królestwo!

W żołnierskich słowach!

W tych wszystkich wspomnieniach, które przywożę po krótkich wypadach lub długich podróżach, szalenie istotne są zapisy zapachu i smaku. To właśnie ich rejestracja, pozwala mi później wrócić na chwilę, gdy gdzieś na drugim końcu świata przez chwilę obudzą się moje zmysły.

dwór kaliszki menu

Dla wielu odwiedzających, Mazury kojarzą się z jeziorami, wodą, kajakami. Dla mnie ten rejon to przede wszystkim głęboki zapach natury, zieleń podbita wilgocią i proste smaki, które cenie sobie najbardziej. Poruszając się znanymi nam ścieżkami, zawitaliśmy w końcu Dwór Kaliszki gdzie skorzystaliśmy z zabiegów SPA, ale ten kto mnie zna, to doskonale wie, że nie przepuściłbym poznania smaków tutejszej kuchni.

dwór kaliszki restauracja wielkanoc

Jak mógłbym odmówić żurku! A ten tutaj nie tylko treściwy, ale również zbliżony smakiem do domowego. Obłędne były natomiast pierogi z kaszanką. Delikatne i puszyste ciasto zawierało w sobie, perfekcyjnie przyrządzoną porcję wyrobu, do którego nie sięgam zbyt często. ✌

dwór kaliszki historia

Sam Dwór Kaliszki, choć znajduje się po środku niczego, jest niezwykle stylowym i pięknym miejscem, w którym można zrelaksować się zostając na dłużej. Jeżeli Wasz GPS będzie pokazywał na wyświetlaczu nazwę Biała Piska, to koniecznie zróbcie sobie przerwę. Z całą pewnością będzie to niezwykły przystanek.

gdzie zjeść na mazurach
gdzie zjeść na mazurach
smaki mazur

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Too Good To Go zadebiutowało w Polsce. Czy ma szanse zawojować rynek?

Wakacje na Filipinach 2019

Planujesz Wakacje na Filipinach? W tych knajpach warto się stołować!