w

Na Netflix wjeżdża 3 sezon 13 powodów. Czy jeszcze czymś zaskoczy?

Seriale i Filmy na Netflix

3 sezon 13 powodów dostępny będzie na Netflixie od 23 sierpnia

23 sierpnia na platformie Netflix pojawi się trzeci sezon serialu 13 powodów. W sieci dostępny jest już kolejnej serii. Wiadome jest już czego tyczyć się będą kolejne odcinki serialu.

13 powodów
3 sezon 13 powodów dostępny będzie na Netflixie od 23 sierpnia

Bryce Walker, to jeden z siedmiu bohaterów, którzy przewijają się przez 13 powodów, od samego początku serialu. No może przynajmniej do teraz, bo uczeń Liberty High School w trzecim sezonie, stanowi główną narracje serialu, ale już jako martwy bohater.

Z zwiastuna trzeciego sezonu 13 powodów, dowiadujemy się, że
Bryce Walker, który skrzywdził wiele osób, a najbardziej główną bohaterkę pierwszego sezonu, zostaje zastrzelony. Ci którzy oglądali poprzednie odcinki dwóch wcześniejszych sezonów, mogą się domyślać, że cały sezon będzie kręcił się wokół śmierci postaci, którą odgrywał Justin Prentice.

O ile nie wiadomo czy 3 sezon 13 powodów, w dalszym ciągu będzie miał coś wspólnego z „taśmami”, o tyle na pewno w kolejnych odcinkach znów podejrzanym o zbrodnie, będzie każdy bohater. Również i Clay Jensen, który nawet zostanie zatrzymany przez policję.

netflix seriale

Zastanawiam się nad tym czy 13 powodów w dalszym ciągu będzie miał tak liczną widownie, jak pierwszy sezon. Przyznam szczerze, że pierwsze odcinki potraktowałem nie tylko jako serial kryminalny dla nastolatków, ale też produkcję z pewną misją. Drugi sezon był już dla mnie tylko dodatkiem, który obejrzałem z ciekawości, ale już nie z takich zachwytem. Czekam jednak na następny tydzień i trzeci sezon serialu. I jestem ciekaw opinii fanów produkcji.

Będziecie oglądać?

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

na co do kina ad astra

Na co do kina? Oto cztery wrześniowe premiery, które warto zobaczyć.

najlepszy burger

Oto najlepszy burger w Polsce! 6 mistrzostwa burgerowe już za nami!